خانم بتول ملک پور معلم پایه اول دبستان و پیش دبستان دخترانه غیردولتی هوشمند سحر

خانم بتول ملک پور معلم پایه اول دبستان و پیش دبستان دخترانه غیردولتی هوشمند سحر

از آمنه گیلانی در
Number of replies: 0

امروز میخوام معلم پایه اول دبستان و پیش‌دبستان غیردولتی سحر رو بهتون معرفی کنم. حتما میدونید که پایه اول مهمترین سال تحصیلی فرزندان شماست و شما باید مدرسه ای برای فرزندتان انتخاب کنید که معلمش از هر نظر تو پایه اول مهارت داشته باشد. در واقع تنها داشتن مهارت در پایه اول، آموزش کتاب درسی و حروف الفبا، نیست. 

دانش آموز کلاس اول که تازه از خانواده جدا شده و میخواهد یه محیط اجتماعی جدید رو تجربه کنه باید یه معلم با تجربه داشته باشه که با صبر و حوصله و دلسوزی دستان کوچک دانش آموزان را گرفته و آرامش و امنیت را کنار آموزش به دانش آموزان هدیه دهد. 

خانم بتول ملک پور از نیروهای با تجربه آموزش و پرورش با ۳۳ سال سابقه تدریس در پایه اول می باشد که تمامی دوره های عمومی و اختصاصی پایه اول تا ششم را گذرانده است و ۳۳ سال کار در پایه اول از او معلمی کامل ساخته است. 

او در سالهای کاریش در پایه اول دو بار در جشنواره تدریس برتر رتبه استانی را کسب کرده و در کارنامه کاریش عنوان معلم نمونه استانی را هم دارد.

 در جشنواره جابربن حیان مقام کسب کردند، و همچنین دفتر نگارش و زیبانویس  را تالیف و در کلاسش از آن استفاده میکنند .

او معلمی خوش اخلاق ، آرام ، متین و دوست داشتنی است و مهمتر از همه عاشق دانش آموزان و کارش است. 

حضور معلمین برند مثل خانم ملک پور تونسته از مدرسه ما، بهترین و برترین دبستان و پیش دبستان دخترانه غیردولتی هوشمند سحر را در شهر گرگان بسازدAttachment WhatsApp Image 2021-04-26 at 9.06.02 AM (1).jpeg